„Wykonanie rozszerzonego pakietu badań pozwoliło mi zaoszczędzić czas a lekarzowi postawić trafną diagnozę. Gorąco polecam.”
Mariusz

„Jeśli musicie wykonać badanie słuchu sobie lub swoim dzieciom serdecznie polecam MedSluch. W gabinecie pacjent jest najważniejszy, traktuje się go z szacunkiem i zrozumieniem. Pełen profesjonalizm, solidność i miła atmosfera. Miejsc jakich mało. Szczerze polecam.”
Mikołaj Henkel

„Jestem pod wrażeniem cudownego podejścia Pani Ani do mojej córki podczas wizyty. Do tej pory trudno było zbadać Helenkę w innych placówkach. Ogromnie dziękuję za spokój, pozytywne podejście, zaangażowanie i umiejętność zaciekawienia badaniem córki. Jest Pani wspaniała. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z badań w Pani gabinecie. Do zobaczenia.”
Joanna z Helenką

„Witam, nazywam się Nagórska Agnieszka. Do pani Ani trafiłam z Malwinką (13 miesięcy) całkiem niedawno. Atmosfera podczas badań była bardzo przyjazna zarówno do małej jak i dla mnie. Na wszelkie pytania uzyskałam rzetelną odpowiedź. Serdecznie polecam „MedSłuch””
Agnieszka Nagórska

„Do gabinetu MedSłuch trafiłam z moim dziadkiem, który nie jest ” łatwym” pacjentem :), ale Pani Doktor okazała wiele empatii, cierpliwości i zaangażowania podczas wizyty. Dziadek był bardzo zadowolony z wizyty i obiecał zapisać całą rodzinę na badania :). Pozdrawiamy serdecznie.”
Justyna Ferens z dziadkiem Januszem

„Pani doktor Anna Hashimoto jest osobą bardzo miłą i uprzejmą dla pacjenta. Troskliwa i sympatyczna , rzeczowo odnosi się do problemu, rzetelnie informuje o wynikach badań. Daje poczucie bezpieczeństwa. Przebywając wraz z dzieckiem w gabinecie czułam się pewnie w jej towarzystwie. Stara się dokładnie wyjaśnić naturę problemu. Lekarz rzeczowy, konkretny. Widać że się zna na rzeczy i troszczy o zdrowie pacjenta. Jest kompetentna osobą, świetnym specjalistą. Świetne podejście do dzieci. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam panią doktor.”
Iza Wacław z Kwilicza

„Dobrze oceniam wizytę u Pani Doktor. Mimo że badanie błędnika nie należy do przyjemnych, dzięki miłej atmosferze i rzeczowym wyjaśnieniom, przeszedłem je bez jakichkolwiek obaw.
Gabinet wyposażony jest w nowy sprzęt i oferuje cały szereg rożnych badań dla osób z problemami słuchu i zawrotami głowy.
Polecam!”
Marcin B.

„Bardzo miła obsługa, Pani Ania rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na pytania rodziców małych pacjentów, potrafi doradzić w kwestii badań słuchu i aparatów słuchowych, polecam jak najbardziej”
Małgorzata Wiśniewska

„Pani Doktor to lekarz z prawdziwym powołaniem- konkretna, ludzka, udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Trafiliśmy do Niej z naszym rocznym Maksiem. Dziękujemy za zaangażowanie.”
Agnieszka Zbierska

„Znakomite podejście do pacjenta! Wizyta przebiegła szybko, sprawnie i przyjemnie. Polecam!”
Daria Konieczna